Ons team

Christine Visser
Christine Visser
Directeur en schoolopleider

Op maandag t/m donderdag is de juf aanwezig. Naast het werk als directeur begeleidt de juf andere leerkrachten en studenten op verschillende scholen.
cvisser@radarscholen.nu

Wilianne Muilwijk
Wilianne Muilwijk
Juf van de peutergroep De Morgenster

Zij is aanwezig op de dinsdag- en donderdagochtend.

Saskia van Popering
Saskia van Popering
Leerkracht van unit 5 t/m 8

Aanwezig op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag.
svanpopering@radarscholen.nu

Naomi Peene
Naomi Peene
Onderwijsassistent in unit 1 t/m 4 en juf naschoolse opvang

Zij werkt op alle dagen van de week.

Op maandag en donderdag ook de juf van de naschoolse opvang.
npeene@radarscholen.nu 

Matty Nuyens
Matty Nuyens
Conciërge

Juf Matty is onze conciërge en werkt op donderdag.
mnuijens@radarscholen.nu

Marije Brouwer
Marije Brouwer
onderwijsassistent in unit 5 t/m 8

Juf Marije Brouwer is onderwijsassistent in unit 5 t/m 8 en werkt op woensdag.

Leanne Karelse
Leanne Karelse
leerkracht unit 1 t/m 4 en 5 t/m 8

Aanwezig op donderdag en vrijdag.

lkarelse@radarscholen.nu

Kimberly Lokker
Kimberly Lokker
LIO student HZ

Juf Kimberly is student van de HZ en zit in het vierde  en laatste jaar. Zij loopt stage op maandag en dinsdag in unit 1 t/m 4

Kees de Broekert
Kees de Broekert
invalmeester en onderhoudsman

Meester Kees is de invalmeester en onderhoudsman op onze school. 
kdebroekert@radarscholen.nu

Jolanda Deurloo
Jolanda Deurloo
Leerkracht unit 1 t/m 4

Juf Jolanda is aanwezig op maandag t/m donderdag.
jdeurloo@radarscholen.nu

Joannet Boer
Joannet Boer
Intern Begeleider

De juf werkt op maandag van half 11 tot half 5.

jboer@radarscholen.nu

Hanneke de Kok
Hanneke de Kok
Leerkracht unit 5 t/m 8

Op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag is de juf aanwezig.
hdekok@radarscholen.nu

juf Gerriet
Gerriet Kasteleijn
juf peutergroep

Juf Gerriet is juf van de peutergroep op woensdag

Arjan Meijer
Arjan Meijer
A pool invaller

Als Meester Arjan daar niet ingezet wordt is hij bij ons op school aan het werk in de verschillende units.
ameijer@radarscholen.nu