Ons team

Arjan Meijer
Arjan Meijer
A pool invaller

Als Meester Arjan niet invalt op andere scholen is hij bij ons op school aan het werk in de verschillende units.
ameijer@radarscholen.nu

Wilianne Muilwijk
Wilianne Muilwijk
Juf van de peutergroep De Morgenster

Zij is aanwezig op de dinsdag- en donderdagochtend.

Naomi Peene
Naomi Peene
Onderwijsassistent in unit 1 t/m 4 en juf naschoolse opvang

Zij werkt op alle dagen van de week.

Op maandag en donderdag ook de juf van de naschoolse opvang.
npeene@radarscholen.nu 

Matty Nuyens
Matty Nuyens
Conciërge

Juf Matty is onze conciërge en werkt op donderdag.
mnuijens@radarscholen.nu

Christine Visser
Christine Visser
Directeur en schoolopleider

Op maandag t/m donderdag is de juf aanwezig. Naast het werk als directeur begeleidt de juf andere leerkrachten en studenten op verschillende scholen.
cvisser@radarscholen.nu

Jolanda Deurloo
Jolanda Deurloo
Leerkracht unit 1 t/m 4

Juf Jolanda is aanwezig op maandag t/m donderdag.
jdeurloo@radarscholen.nu

Saskia van Popering
Saskia van Popering
Leerkracht van unit 5 t/m 8

Aanwezig op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag.
svanpopering@radarscholen.nu

Hanneke de Kok
Hanneke de Kok
Leerkracht unit 5 t/m 8

Op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag is de juf aanwezig.
hdekok@radarscholen.nu

Kees de Broekert
Kees de Broekert
invalmeester en onderhoudsman

Meester Kees is de invalmeester en onderhoudsman op onze school. 
kdebroekert@radarscholen.nu

Joannet Boer
Joannet Boer
Intern Begeleider

De juf werkt op maandag van half 11 tot half 5.
jboer@radarscholen.nu

Kimberly Lokker
Kimberly Lokker
Leerkracht unit 1 t/m 4

Aanwezig op woensdag om de week en op elke donderdag en vrijdag in unit 1-4.
klokker@radarscholen.nu

Marije Brouwer
Marije Brouwer
onderwijsassistent in unit 5 t/m 8

Aanwezig op dinsdag, woensdag en donderdag.
mbrouwer@radarscholen.nu

juf Nelleke
Nelleke van Erkel
juf peutergroep

Juf Nelleke is juf van de peutergroep De Morgenster op woensdagochtend.